Тайський масаж

Набирає сьогодні широку популярність, тайський масаж здатний повністю замінити Вам походи по лікарях. Придумали його ще більше двох тисячоліть тому, в Стародавній Індії, на батьківщині Будди. І якщо є в цьому світі більш приємний і доступний спосіб осягнути дзен і досягти просвітлення - то це безперечно даний вид масажу. Тайським його називають тому, що слідом за Індією, він почав широко розвиватися в Таїланді, де отримав широке поширення. Тайська культура збагатила масаж, додала в нього особливих пікантних ноток. У ньому є своя неповторна філософія, свій метафізичний сенс.

Основний секрет, на якому тримаються всі тайські масажі - це вміння встановити містичний зв'язок між виконавцем і тим кому роблять масаж. Досягається шляхом особливої ​​організації подиху - масажистка і клієнт ніби стають єдиним цілим, із загальними легкими на двох. Це як у пісні Наутілуса: «Я раніше і не думав, що у нас на двох з тобою одне лише дихання». Таке мистецтво під силу тільки висококласним професіоналам. Тут важливо досягти особливої ​​гармонії, єдності двох протилежних сутностей, взаємозв'язку і енергетичного обміну Інь і Янь. Ця рівновага наближає людину до Природи, надихає його силою. Саме тому і досягається лікувальний ефект, який дарує тілу тайський масаж.

Головною особливістю тайської масажною практики є підготовка організму до досягнення гармонії. В результаті вдається досягти того, що тіло повністю розслабляється, зриваючи з себе шкірку втоми, а потім у нього вливається потік нових сил. Не дивно, що тайські масажі в буквальному сенсі слова творять чудеса. Вони покращують роботу кровоносної та серцево-судинної системи, підвищують рухливість суглобів і м'язовий тонус. Після сеансу людина відчуває себе оновленим, ніби з його плечей злетів важкий гнітючий вантаж. Це в буквальному сенсі окрилює і надихає.

Методика тайського масажу полягає в тому, щоб впливати не на м'язову тканину, а на енергетичні центри. Тобто, замість тіла фізичного образно кажучи, масажується тіло астральне. Досвідчені масажистки знають безліч біологічно активних точок, на які можна впливати. У результаті не тільки тіло, а й душа відчувають себе краще. Філософія тайського масажу якраз на тому й грунтується, що неможливо вилікувати тіла, якщо в енергетиці людини є якийсь збій. Тому «править» саме її. У цьому він схожий з шиацу і рефлексотерапією.

Перевагою тайського масажу є не точкова, а саме комплексна проробка всього організму в цілому. Вплив виявляється на важливі точки, що відповідають за життєзабезпечення різних систем і органів. Головним прийомом при цьому є натискання, при цьому в хід йдуть не тільки пальці і кисті рук, але також і лікті, коліна та інші частини тіла.
Салон «VIP massage» пропонує якісний тайський масаж в Києві, після якого ви відчуєте себе новою людиною. У нас професійні масажистки, розслаблююча атмосфера і кращі інтер'єри в місті.