Інтер'єр

Неповторність еротичного масажу

У всі часи люди ретельно ставилися до свого здоров'я, і ​​одну з ключових ролей у підтримці людського організму грав масаж. Одним з видів оздоровчих процедур є еротичний масаж. Він сприяє розвитку сексуальності, надає бадьорості всьому тілу, посилює лібідо і наділяє чуттєвості.

У давньосхідних країнах вперше з цим чудовим мистецтвом познайомилися священики. Оскільки східні ритуали і традиції боді масажу досить древні, вони набагато старші європейських канонів, це свідчить про те, що культура і релігія Стародавнього Сходу почали інтенсивно розвиватися. Східна школа еротичного масажу є чільною і в наш час.

Заняття любов'ю, з точки зору східної мудрості, вважалися не тільки досягненням піку насолоди - отримання оргазму, а і славилися відмінним цілющий вплив. Першоджерелами східного еро масажу виступали Тантра, Дао любові, Йога і Камасутра. Велика частина елементів боді масажу взята саме з цих східних прийомів.

В даний час люди, проаналізувавши отримані досвід і навички, стали відкривати популярні школи масажу. На сьогоднішній день, світову популярність отримав східний еро масаж, іншими словами тайський масаж, який припав до душі численним туристам.

Еротичний масаж - спеціально підібрана витончена інтимна послуга. Це неперевершений шедевр майстерності і провідник до незвіданих почуттям.

Боді масаж є візитною карткою в київському салоні еротичного масажу «Віп Масаж». Від професійного якісного виконання цього виду насолоди отримують справжнє задоволення всі відвідувачі салону, і чоловіки, і жінки. Боді масаж в київському салоні еротичного масажу «Віп Масаж», на сучасному етапі цінується не тільки проведенням сього таїнства в затишній домашній обстановці, а й в оснащеному за останнім словом техніки інтер'єрі - для отримання абсолютної релаксації, і незабутні позитивні емоції від досвідчених рук чудової майстрині .

Еро масаж чоловікові, звичайно ж, виконує дівчина-масажистка. При необхідності, можна скористатися увагою двох майстринь, оскільки повноцінний боді масаж захід досить енерговитратне, вимагає чималих фізичних зусиль.

Крім фізіологічного аспекту, що передбачає участь осіб протилежної статі, має принципове значення і такий факт: боді масаж - це як легке прохань метелика над верхньою поверхнею шкіри і чудові пальчики чарівною масажистки якнайкраще підходять для цієї процедури.

Еро-масаж один з найприємніших і цілющих видів масажу. І, зрозуміло, він має власні, наповнені глибоким змістом традиції, пов'язані з його проведенням.
Салон «Віп Масаж» вирішив довго не інтригувати свого гостя і розкрити всі секрети цього таємничого ритуалу.

Отже, оголений чоловік укладається на живіт самостійно або ж за допомогою такої ж голий або напівголий дівчини-масажистки, красу якої можна лише порівняти з чудовими моделями з глянцевих журналів. Вабливі, пестливі дотики, витікаючі з кінчиків пальців рук або ніг стають дражливою прелюдією наростаючого екстазу. І найголовніше, що оголений відвідувач не бачить, а тільки лише подумки малює в своїй уяві тіло масажистки-спокусниці, отчого накал пристрасті і пік збудження тільки наростає.

Дійшовши до потрібної сексуальної кондиції, прекрасна спокусниця дозволяє своєму візаві перевернутися на спину. Потім еротичний масаж за принципом салону «Віп масаж» використовує ряд прийомів у поєднанні з повітряними пасами, різноманітні вібрації ніжні натискання поперемінно чергуючись з погладжуваннями. Особливу пікантність процедурі надають швидкоплинні зіткнення тіл - грудей, обличчя або стегна майстрині «випадково» притискаються до найбільш ерогенних зон чоловіка. З подальшим наростанням темпу масажних процедур чарівна фея зачіпає кожен сегмент розпаленого ділянки тіла, і, звичайно ж не залишає без уваги головний орган чоловічої гордості.

Відчуття чоловіка просто невимовні: тут і найпотужніша сила збудження, і цілковита релаксація, і непередаваний екстаз, і почуття легкої ейфорії, і навіть можливість максимально наблизитися до інтимних ділянок тіла своєї володарки. Чоловік, який випробував незабутній і потужний оргазм, відчув солодку млість, ласкаву умиротворення, і шквал різноманітних емоцій, вже ніколи не зможе, забути свою досвідчену фею, і буде повертатися, до неї знову й знову в її пристрасні обійми.

Боді масаж для жінок в кращому салоні Києва «Віп Масаж» здійснюється також представницею прекрасної статі, і має дуже яскраве емоційне забарвлення. Напрошується резонне питання: а чи зможе одна жінка почути іншу? Це відбувається в тому випадку, якщо дівчина-масажистка має навички і практичний досвід не тільки в проведенні масажу, а й володіє психологічними тонкощами жіночого організму, тоді сеанс перетворюється на божественний ритуал - поєднання чаруючого збудження і чудового релаксу.

Як і у випадку з чоловіком, жіноче тіло також піддається ґрунтовному розігріву в області спини і кінчиків пальців. Однак перед богинею масажу в цьому випадку виступає жінка, а отже, і реакція на розтирання, на дражливі погладжування і пульсуючу вібрацію буде іскрометною і феєричною в порівнянні з почуттями чоловіка. Жіночий організм практично весь складається з суцільних ерогенних зон. Самі відгукуються ділянки - це стегна, ікри, шия, сідниці і кінчики пальців, а також область всього хребта. Коли збудження массажируемой леді досягає апогею, то уважна чарівниця допомагає гості перевернутися на спину. Потім відбувається щось інтимне і пікантно-чарівне ...

Еротичний масаж в салоні «Віп Масаж» - це неповторний шедевр, який кожна справжня леді обов'язково повинна відчути на власному тілі.