Послуги

Масаж
Тривалість
Ціна 2 руки
Ціна 4 руки
Еротичний боді масаж
30 хв
700 грн
1000 грн
Стародавнє мистецтво, коли масаж проводиться не тільки руками, а й оголеним тілом масажистки. Ніжно торкається до Вас грудьми, пружною попкою і іншими частинами свого тіла. Крім оздоровчого та підбадьорливого ефекту, дівчина ще й доведе Вас до повного релаксу. Еротичний масаж ефективно сприяє пробудженню і задіяння сексуального потенціалу, підвищує статеву функцію, розвиває чутливість.
Програми
Комплексний масаж №1
75 хв
900 грн
боді масаж + класичний масаж
Комплексний масаж №2
75 хв
1 200 грн
Боді масаж з можливістю торкатися до дівчини
Комплексний масаж №3
75 хв
1 200 грн
Боді масаж з можливістю торкатися + душ з дівчинкою до або після масажу
Комплексний масаж №4
75 хв
1 500 грн
Боді масаж з можливістю торкатися та цілувати все тіло дівчини + ніжні поцілунки по Вашому тілу
Масаж від Старшого Массажиста
75 хв
2000 грн
VIP Сеанси
VIP Чоловічий
120 хв
2 500 грн
Повний набір справжнього чоловіка: душ коктейль з дівчиною, стриптиз, класичний масаж, еротичний масаж, поцілунки і ласки, шампанське і цукерки. Приємного відпочинку!
VIP Чоловічий
150 хв
3 500 грн
Повний набір справжнього чоловіка: душ коктейль з двома дівчатами, лесбі шоу, класичний масаж, еротичний масаж, поцілунки і ласки, шампанське і цукерки. Приємного відпочинку!
Доповнення
Аква гелевий масаж в душі
15 хв
300 грн
ОРЕНДА АПАРТАМЕНТІВ
Оренда кімнати після масажу
500 грн
Інше
Подарунковий сертифікат
на будь-яку суму грн

Еротичний масаж чудове з'єднання еротики і масажу

Важко переоцінити користь, що приносить людині процедурами масажу. Це і поліпшення кровообігу, підвищення імунітету, стабілізація центральної нервової та серцево-судинної систем, стимулює роботу мозку. Різновидів масажу існує дуже немало, як за методом проведення процедури, так і за місцем проведення, сьогодні, наприклад, легко навіть замовити масаж на дому.

З точки зору медицини, масаж - це механічне рівномірний вплив на різноманітні ділянки людського тіла. І досвідчений масажист таким чином впливає на різні органи людини, оптимізуючи їх функціонування.

Ну а еротичний масаж, на додаток до всього вищесказаного, додатково приносить в процес щирою красивою еротики, він змушує вирувати кров, розвиває фантазію, підвищує чуттєвість і зрештою, призводить до феєричного приголомшливого релаксу.

Еротичний масаж також значною мірою відновлює фізичне самопочуття, істотно знімає втому, нейтралізує апатію.
Крім того, еромассаж активно розвиває сексуальність! Та й як може бути інакше, коли красива дівчина з пружним тілом активно і ніжно масажує Вас своїм прекрасним тілом!

Вам треба обов'язково відвідати наш салон еротичного масажу! Наших прекрасних масажисток Ви не забудете ніколи! Ну а якщо не вистачає часу або можливості відвідати салон, то і цю проблему вирішити нескладно, здійснити еротичний масаж на дому і таким чином поліпшити здоров'я кожного нужденного - це звичайна послуга нашого кращого в Києві салону еротичного масажу.