Послуги

Масаж
Тривалість
Ціна 2 руки
Фут фетиш
60 хв
4200 грн
Чарівна дівчина ніжними рухами зробить Вам кращий класичний масаж в Києві. Цей вид масажу включає в себе погладжування, розминку, розтирання і є досить ефективним засобом лікування і профілактики різних недуг, а також надає надзвичайно позитивний ефект на весь організм в цілому.
Експрес масаж
30 хв
1800 грн
1 еротичний масаж, 1 класичний масаж, дотики
Масаж Persona
60 хв
3000 грн
1 еротичний масаж, 1 класичний масаж, дотики
Подвійне задоволення
75 хв
3400 грн
2 еротичні масажі, 1 класичний масаж, дотики, поцілунок по тілу
Mini VIP
90 хв
3800 грн
2 еротичний масажу, класичний масаж, дотик, поцілунок по тілу, душ спільний з дівчиною
VIP Сеанси
VIP Масаж
120 хв
5200 грн
VIP масаж з однією дівчиною, 2 еротичних масажу, 1 класичний масаж, дотики, поцілунки по тілу, cтриптиз, джакузі або спільний душ, масаж голови та стоп, шампанське в подарунок!
VIP Масаж 2 дiвчини
90 хв
6400 грн
VIP масаж з двома дівчатами, 2 еротичних масажу, 1 класичний масаж, дотик, поцілунок по тілу, лесбі шоу, спільний душ або джакузі, масаж голови та стоп, шампанське у подарунок!
Масаж на виїзд
60 хв
3500 грн
1 еротичний масаж, 1 класичний масаж, дотики та поцілунки по тілу Таксі не входить у вартість
Масаж на виїзд
360 хв
12000 грн
Еротичний масаж, класичний масаж, дотик та поцілунок по тілу! Дівчина може бути чудовим співрозмовником або супроводжувати вас на якийсь захід!
Фут фетиш
60 хв
4200 грн
Фут фетиш, еротичний масаж, класичний масаж, дотик, поцілунок по тілу, масаж ногами
Масаж для пар
60 хв
5600 грн
Еротичний масаж, класичний масаж, поцілунок по тілу у виконання 2х дівчат
Інше
Подарунковий сертифікат
на будь-яку суму грн

Еротичний масаж чудове з'єднання еротики і масажу

Важко переоцінити користь, що приносить людині процедурами масажу. Це і поліпшення кровообігу, підвищення імунітету, стабілізація центральної нервової та серцево-судинної систем, стимулює роботу мозку. Різновидів масажу існує дуже немало, як за методом проведення процедури, так і за місцем проведення, сьогодні, наприклад, легко навіть замовити масаж на дому.

З точки зору медицини, масаж - це механічне рівномірний вплив на різноманітні ділянки людського тіла. І досвідчений масажист таким чином впливає на різні органи людини, оптимізуючи їх функціонування.

Ну а еротичний масаж, на додаток до всього вищесказаного, додатково приносить в процес щирою красивою еротики, він змушує вирувати кров, розвиває фантазію, підвищує чуттєвість і зрештою, призводить до феєричного приголомшливого релаксу.

Еротичний масаж також значною мірою відновлює фізичне самопочуття, істотно знімає втому, нейтралізує апатію.
Крім того, еромассаж активно розвиває сексуальність! Та й як може бути інакше, коли красива дівчина з пружним тілом активно і ніжно масажує Вас своїм прекрасним тілом!

Вам треба обов'язково відвідати наш салон еротичного масажу! Наших прекрасних масажисток Ви не забудете ніколи! Ну а якщо не вистачає часу або можливості відвідати салон, то і цю проблему вирішити нескладно, здійснити еротичний масаж на дому і таким чином поліпшити здоров'я кожного нужденного - це звичайна послуга нашого кращого в Києві салону еротичного масажу.