Контакти

VIP Body Massage

Салон еротичного масажу преміум класу

Адреса:
м. Київ, Пр-к Шевченка 5 (Майдан)
Телефон:
+38 (093) 540-47-77
Електронна пошта:
bodyvipmassage@gmail.com

Кращий салон еротичного масажу в Києві чекає на Вас!

З найдавніших часів масаж був відомий як прекрасний засіб лікування і профілактики різних захворювань, зміцнення імунітету, підняття бадьорості духу та досягнення душевної гармонії. Масаж, як лікувальна процедура, активно використовувався практично у всіх країнах світу, і був вельми популярним і шанованим видом занять.

Ну а еротичний масаж - це абсолютно особливий вид нереальних відчуттів! Делікатні, тонкі і чуттєві дотики масажистки дають заряд активної бадьорості та шаленого наснаги.Професіонали та майстрині своєї справи покажуть Вам всі секрети і навички з доставлених задоволення одночасно зі зміцненням здоров'я. В їх чуйних руках Вас просто віднесе на хвилях в незвідану даль ... Якщо Ви ніколи ще це не пробували, то Вам слід відкрити для себе цей всепоглинаючий космічний світ еротичного масажу. І Ви відкриєте для себе просто-таки ще одну сторінку власного життя.

Наш комфортабельний і затишний салон еротичного масажу надає безліч різних послуг. Крім різноманітності технік виконання масажу, існують також і різні програми, наприклад масаж для дам, масаж для пар, VIP-масаж та ін. Все це розмаїття направлено виключно на задоволення бажань і потреб одночасно в оздоровчих процедурах та еротики гостей і жителів Києва. При неможливості дістатися в наш салон або небажання залишати свій затишний будинок, передбачений і такий варіант, в такому випадку, наші вправні масажистки готові виїхати за вказаною Вами адресою і провести масаж на дому. Для цього просто достатньо зателефонувати нам, але бажано заздалегідь.

Наш салон регулярно відвідують безліч людей, і дуже приємно спостерігати, як люди йдуть від нас у піднесеному умиротвореному настрої, і тепло дякують персонал за привітний прийом.