Питання

З якого віку я можу відвідувати ваше затишний заклад?

- Наш салон еротичного масажу радісно відкриє двері кожному, кому виповнилося 18 років на момент відвідування нашої установи

Що мені робити з нижньою білизною під час масажу? Знімати чи ні?

- - Знімати. Еротичний масаж - це процес активного впливу масажистки своїм оголеним тілом на Ваше тіло. І оскільки жоден сантиметр Вашого тіла не вислизне від її уваги, то нижня білизна буде не зовсім доречна.

З якого моменту вважається час початку сеансу?

- Відлік часу починається з моменту, коли Ви, вибравши дівчину, прямуєте з нею в масажну кімнату..

Яким чином я можу вибрати дівчину?

- Ви можете вибрати дівчину як по фото на сайті, так і приїхавши безпосередньо прямо до нас в салон і вибрати особисто.

Мене реально турбує і бентежить, що я не стримаюся, і в пориві збудження почну чіплятися до дівчини, яка робить масаж ...

- Ваші переживання абсолютно марні! Наші дівчата чудово виховані, і вони зроблять все, щоб Ви пішли з легким відчуттям задоволеності і ейфорії. Адже все-таки кінцевою метою еротичного масажу є саме повна релаксація, кількість яких залежить тільки від Вас. Ну а наші дівчата зроблять все можливе, щоб Вам тут дуже сподобалося. Але природно, адміністрація розраховує і на відповідну поведінку з Вашого боку і сподівається, що Ви станете постійним клієнтом.

Чи обов'язково приходити в ваш салон еротичного масажу для отримання сеансу релаксирующего масажу?

- Ні, не обов'язково. Наші прекрасні дівчата готові прибути до Вас додому або будь-яке інше місце, вказане Вами. Для цього достатньо просто зателефонувати нам по телефону.

Для мене дуже важлива конфіденційність відвідування вашого салону ...

- Ми все чудово розуміємо. Конфіденційності тут приділяється підвищена увага, це одна з головних вимог відвідувачів. Все перебування в салоні відбувається максимально делікатно, Ви навіть не зустрінетеся з жодним іншим відвідувачем і ні з ким-небудь з персоналу, що не має відношення до Вас.

Чи існує хоча б мінімальна ймовірність бути схильним шкірним або венеричних захворювань під час еротичного масажу?

- Такої ймовірності практично не існує. У нас все-таки аж ніяк не інтимний салон. Крім того, у всіх кімнатах підтримується підвищена чистота, постільна білизна постійно оновлюється, перед кожним сеансом все Гості та дівчата неодмінно проходять водні процедури. До того ж, крім ретельного індивідуального догляду за своїм здоров'ям, наші дівчата регулярно відвідують профілактичні медичні огляди, без проходження яких вони просто не можуть бути допущені до роботи. .

Яка максимальна кількість повних релакс я можу отримати під час сеансу еротичного масажу?p>

- Все залежить виключно від Вас, кожен організм індивідуальний по-своєму. Ніякої додаткової оплати за наступні релакс не існує.

Чи справедливо твердження, що секс і еротичний масаж - практично одне і те ж?

- - Абсолютно несправедливо. Це зовсім різні явища. Просто ще багато людей в силу помилкового сприйняття, асоціюють еротичний масаж як обов'язковий елемент сексуальних утіх. Настійно радимо Вам відвідати наш салон еротичного масажу, і наші чарівні дівчата доведуть Вам, що масаж може бути навіть краще сексу.

Чи існує можливість продовження часу сеансу?

- Ви можете продовжити будь-яку обрану процедуру практично на будь-який час.

Можете пояснити більш конкретно: що ж таке еротичний масаж і в чому його особливість?

- Це унікальна процедура, що включає в себе елементи загального оздоровчого масажу з еротизмом. Спочатку масажистка розігріє Ваші м'язи за допомогою техніки класичного масажу, а потім плавно приступає до еротичної частини. Змастивши Вас спеціальним маслом, дівчина починає активно масажувати все Ваше тіло власним оголеним тілом, причому вельми ретельно і майстерно, так що Ви обов'язково «дійдете» до вищої точки насолоди, і можливо, не один раз.

Чи реальний інтим? Якщо адміністрація не заохочує, то чи можу я в індивідуальному порядку домовитися з дівчиною?

ИНТИМ ЗАБОРОНЕН КАТЕГОРИЧНО! Ми є салоном еротичного масажу, інтим у нас строго заборонений, навіть «зовсім трохи». З дівчиною домовитися у Вас теж не вийде, не витрачайте даремно часу.

Цікавить графік роботи вашого салону

- Наш салон, для максимальної зручності відвідувачів, відкритий цілодобово. Але для отримання оптимального сервісу, рекомендуємо Вам все ж продзвонити перед візитом до нас. Також цілодобово приймаються заявки на виїзд масажисток на територію Замовника, надаються консультації і т.д.

Розкажіть детальніше про еротичний масаж на двох

Вельми оригінальна процедура, стрімко набирає популярність останнім часом. Це одна з програм, коли масаж робиться відразу двом одночасно, зазвичай парам, які знаходяться в якихось відносинах. Надзвичайно ефективний як для пар зі стажем, так і для закоханих. Зазвичай масаж роблять дві дівчини, але Ви цілком можете попросити, щоб масаж робили хлопець і дівчина. Зміцнює почуття, відкриває абсолютно незвідані вогнища яскравих еротичних відчуттів ..