Віп масаж

 

 

У нашому кращому салоні еротичного масажу в Києві, кожен відвідувач може вибрати собі послугу на будь-який смак і стиль, причому навіть саму незвичайну або екзотичну. Що таке еротичний масаж - про це вже чимало сказано, а от відчути не собі кілька годин суцільного воістину ексклюзивного задоволення, така послуга є в асортименті у наших дівчат.

Модельної зовнішності з прекрасними тілами, наші вправні майстрині занурять Вас в пристрасно пульсуючий, але в той же час умиротворено релаксуючий, бездонний океан фізичного, емоційного та еротичного задоволення.

 

Віп масаж для чоловіків

Відчуйте себе султаном! До Ваших послуг красиве лесбі-шоу, джакузі, шампанське, солодощі ... І все це під безперервне трiння об Вас прекрасного оголеного жіночого тіла! У цій програмі зібрані головні атрибути справжнього чоловіка.
 

Віп масаж для жінок

Відчуйте себе Клеопатрою! Джакузі, шампанське, солодощі і оголені тіла в інтимних сутінках, якими Ви володiєте.
 

Віп масаж для пар

Відразу дві прекрасні оголені дівчини зробля неперевершенний еротичний масаж Вам і Ваiй половинцi одночасно. А Ви насолоджуєтеся еротичним шоу, перебуваючи в джакузі і неспішно смакуючи шампанське ... Це описати неможливо, приходьте, це треба відчути.

Приходьте, тут Вас чекає Задоволення для Обраних.