Відкрийте для себе шалений світ блаженства

Що обумовлює Ваш вибір на користь еротичного масажу? Яку загадковість він у собі таїть? Для багатьох людей склався стереотип, що масаж відбувається в строгій і пересічної обстановці, де всі меблі становить тільки масажний стіл і незручний диван. Але така обстановка вже давно в минулому. Адже еротичний масаж покликаний налаштовувати людину на позитивний настрій, розкрити сексуальний внутрішній потенціал людини.

Тому відомий київський салон еротичного масажу «Віп Масаж» ретельно підійшов до цього питання і взяв на себе відповідальність кардинально змінити антураж і максимально освіжити простір. Масажні апартаменти салону приємно радують погляд своєю неповторністю і оригінальним дизайном. Вони дозволять вам повністю розслабитися, приємно відпочити, зняти втому, і налаштуватися на грайливий еротичний лад. Завдяки цьому сам процес масажу стане незабутньою подією, підніме вас на сьоме небо від щастя.

Як умовно склалася традиція, що якщо «театр починається з вішалки», то салон еротичного масажу «Віп Масаж» з приємного холу. Тут свої обійми розкриє для вас ніжна аура романтики і доброзичливого ставлення. За величезною величної сходах вам назустріч спустяться таємничі богині, які будуть вам сьогодні дарувати неземну насолоду. Сексуально похитуючи стегнами, вони поведуть вас в затишні масажні кімнати, вибрати які ви зможете на свій смак. Дизайн кожного нашого приміщення - це справжній витвір мистецтва. Кімнати є для будь-якого самого вимогливого відвідувача. Всі вони мають схожість з розкішшю комфортабельних п'ятизіркових готелів, і максимально сприяють результату повного релаксу. Можна віддати перевагу класичному варіанту, без кричущої химерності, а можна вибрати справді царські хороми. Останнім часом найбільшою популярністю стали користуватися номера в традиціях Сходу, з ніжними балдахінами і розкішними прикрасами. На вибір є будуари стандартних розмірів, або номер класу люкс, з кухнею і столом. Саме на останньому варіанті зупиняються, як правило, чоловіки щоб повноцінно відпочити в приємному товаристві чарівних спокусниць.

Масажні зали можуть і зовсім не мати вікон, або шикарне панорамне вікно від підлоги до стелі, все це залежить від фантазій клієнтів. Всі люкси обладнані м'якими меблями за останнім словом моди, дзеркалами, і приємними декораціями. При особливому бажанні можна привнести і інтимний елемент: запалити ароматичні масла і свічки. Самі масажні процедури відбуваються на дивані або на ліжку, у ванній кімнаті або в душовій.

Якщо ви зупините свій вибір на проведенні масажу в душі, то отримаєте відмінний заряд енергії, масу незабутніх відчуттів від поєднання ласкавих струменів води і ніжних дотиків. Наші розкішні німфи знають, як урізноманітнити процес купання, надати йому пікантності з присмаком еротизму.

Салон «Віп Масаж» славиться не просто виконанням професійного еротичного масажу, а може надати цілу масажну парадигму. І бере свій початок вона саме з навколишніх апартаментів, які згодом будуть грати першу скрипку всього оркестру подальших масажних процедур. У всіх масажних люксах відбуваються дивовижні чудеса, оскільки вони обставлені з великою любов'ю і багатою фантазією. Ваші втомлені струни душі зметнуться знову вгору. Тому ви не будете відчувати неприємне відчуття дискомфорту, щоб отримати справжнє задоволення - це трапиться природним чином, в той момент, коли ви переступите поріг салону.

Еротичний масаж в салоні «Віп Масаж» безсумнівно, є шедевром. При його професійної техніки виконання, він розкриває свої приголомшливі особливості, як для клієнтів-чоловіків, так і для прекрасних дам.

Інтимний масаж для чоловіків, звичайно ж, виконує дівчина-масажистка. Оскільки ця процедура в достатній мірі потребує докладання фізичних зусиль, то було б великим плюсом залучити до цих маніпуляціям як мінімум двох чарівниць. Крім фізіологічного аспекту питання, який передбачає участь осіб протилежної статі, досить важливий і наступний стереотип: еротичний масаж, є легким прохань над верхнім шаром шкіри і бархатисті пальчики прекрасної масажистки як не можна краще, підходять для його здійснення.

Еротичний масаж в салоні «Віп Масаж» у наш час гідно цінується не тільки в невимушеній домашній обстановці, але і в спеціалізованих масажних салонах - отримання максимальної релаксації і феєричні враження від професійної техніки виконання від рук досвідчених богинь масажу.

Не варто погано думати про масажних маніпуляціях, адже, насамперед - боді масаж - якісна індивідуальна техніка виконання, завдяки якій відбувається перезапуск організму в цілому, зняття розумового і фізичного напруження, профілактика загального стану здоров'я для будь-якої людини.

Як правило, еротичний масаж умовно ділиться на два напрямки проведення масажних процедур: традиційний європейський і давньосхідних еротичний масаж.

Класичний європейський еротичний масаж більш простий і значно поступається технікам проведення східного боді масажу. Останній же концентрується на емоційної і фізичної взаємозв'язку, яка відбувається між відвідувачем і майстром. Тут присутні прийоми Йоги, позиції Камасутри, і вчення Тантри.

Поєднання неквапливих спокусливих рухів і феєричних відчуттів досягається виключно при виконанні методичних прийомів східного еротичного масажу. Ви відкриєте для себе відтепер незвідані ерогенні зони вашого тіла і пізнаєте для себе справжню насолоду.