Класичний масаж

Однією з найбільш затребуваних технік у світі є класичний масаж. Його чудодійний ефект і користь для здоров'я вже давно науково доведені, тому й попит на дану послугу досить великий. Що найголовніше в цьому масажі? Безумовно те, що він робиться з урахуванням анатомічної будови тіла людини. Тобто, понад усе тут грамотний підхід. Жодного зайвого руху, ніякої самодіяльності. Тільки строгий облік фізіології людини і детальне опрацювання м'язової тканини. Саме завдяки цьому і досягається медичний ефект такого масажу. Але найголовніша умова при цьому - професіоналізм майстра.

Що ж відбувається при класичному масажному сеансі? Насамперед, м'язи потрібно як слід розігріти, підготувати до впливу. Для цього зазвичай береться спеціальне масло або крем, і виробляються різкі ритмічні рухи по тілу. У процесі цього м'язова тканина скидає напругу, «розкривається» для подальшого опрацювання. Після розігріву починається активна частина масажного сеансу, тут вже відбувається більш сильний вплив на м'язи, суглоби і навіть кістки. При цьому дуже важливо враховувати, чи є у клієнта які-небудь патології і проблеми зі здоров'ям. Від цього залежить, який саме комплекс масажних рухів вибрати з загального спектра. Ось чому класичний масаж повинен проводитися професіоналом, який володіє технікою досконало.Якщо все масажні рухи робити правильно, то після одного сеансу людина відчує значне поліпшення стану організму. А після кількох зміни будуть ще більш помітними, це практично як друге народження. Тим, хто постійно бере масаж класичний, і лікарі не потрібні. Адже, як відомо, більшість хвороб саме від стресу, а краще масажу проти нього навряд чи можна щось придумати.

При регулярних сеансах підвищується імунітет, покращується кровообіг, налагоджується артеріальний тиск. А вже користь для м'язів і суглобів в даному випадку взагалі безперечна. Доведено, що у тих, хто регулярно ходить в масажний кабінет, знижений рівень тривожності, вони не мають проблем зі сном і стійкі до появи депресії.Однак все це справедливо тільки для масажу, виконаного руками професіоналів. Халатно зроблена процедура може не тільки не дати потрібного ефекту, а й сильно нашкодити. Тому краще не ризикувати своїм здоров'ям і довіряти тільки надійним масажним салонам.Якщо вам необхідний якісний класичний масаж в Києві, то кращим варіантом буде звернутися в салон «VIP massage». У нас найбільш професійний персонал та уважне ставлення до кожного клієнта. Наші масажистки володіють різноманітними техніками, в тому числі і класичною. Вони швидко знайдуть до вас підхід і докладуть всіх зусиль, щоб ваш відпочинок був комфортним. Тому після відвідування нашого салону ви відчуєте себе оновленим. Сеанс масажу тут - це найкращий подарунок, який ви можете піднести своєму тілу!