Інтер'єр

Неповторність еротичного масажу

За всіх часів люди ретельно ставилися до свого здоров'я, і одну з ключових ролей у підтримці людського організму грав масаж. Одним із видів оздоровчих процедур є еротичний масаж. Він сприяє розвитку сексуальності, надає бадьорості всьому тілу, посилює лібідо та наділяє чуттєвістю.

 

У давньосхідних країнах уперше із цим чудовим мистецтвом познайомилися священики. Оскільки східні ритуали та традиції боді масажу досить давні, вони набагато старші за європейські канони, це свідчить про те, що культура та релігія Стародавнього Сходу почали інтенсивно розвиватися. Східна школа еротичного масажу панує і в наш час.

 

Заняття любов'ю, з погляду східної мудрості, вважалися як досягненням піку насолоди – отримання оргазму, а й славилися відмінним лікувальним впливом. Першоджерелами східного ера масажу виступали Тантра, Дао кохання, Йога та Камасутра. Більшість елементів боді масажу взято саме із цих східних прийомів.

 

В даний час люди, проаналізувавши набуті досвід та навички, почали відкривати популярні школи масажу. На сьогоднішній день світову популярність отримав східний еро масаж, тобто тайський масаж, що припав до душі численним туристам.

Еротичний масаж – спеціально підібрана витончена інтимна послуга. Це неперевершений шедевр майстерності та провідник до незвіданих почуттів.

Боді масаж є візитною карткою у київському салоні еротичного масажу «Віп Масаж». Від професійного якісного виконання цього виду насолоди отримують справжнє задоволення усі відвідувачі салону, і чоловіки, і дами. Боді масаж в київському салоні еротичного масажу «Віп Масаж», на сучасному етапі цінується не тільки проведенням цього таїнства в затишній домашній обстановці, але і в оснащеному за останнім словом техніці інтер'єрі – для отримання абсолютної релаксації та незабутніх позитивних емоцій від досвідчених рук чудової.

Еро масаж чоловікові, звичайно ж, виконує дівчина-масажистка. При необхідності можна скористатися увагою двох майстринь, оскільки повноцінний боді масаж захід досить енерговитратний, що потребує чималих фізичних зусиль.

Крім фізіологічного аспекту, що передбачає участь осіб протилежної статі, має принципове значення і такий факт: боді масаж – це як легке пурхання метелика над верхньою поверхнею шкіри та відмінні пальчики чарівної масажистки найкраще підходять для цієї процедури.

Еро-масаж – один із найприємніших і цілющих видів масажу. І, очевидно, він має власні, сповнені глибокого змісту традиції, пов'язані з його проведенням.

Салон "Віп Масаж" вирішив довго не інтригувати свого гостя та розкрити всі секрети цього таємничого ритуалу.

Отже, оголений чоловік укладається на живіт самостійно або за допомогою такої ж голої чи напівногої дівчини-масажистки, красу якої можна лише порівняти із чудовими моделями із глянцевих журналів. Малящі, ласкаві дотики, що виходять з кінчиків пальців рук або ніг, стають дратівливою прелюдією екстазу, що наростає. І найголовніше, що оголений відвідувач не бачить, а лише подумки малює у своїй уяві тіло масажистки-спокусниці, через що розпал пристрасті та пік збудження лише наростає.

Дійшовши до потрібної сексуальної кондиції, прекрасна спокусниця дозволяє своєму візові перевернутися на спину. Потім еротичний масаж використовує ряд прийомів у поєднанні з повітряними пасами, різноманітні вібрації ніжних натискань по черзі чергуючись із погладжуваннями. Особливу пікантність процедурі надають швидкоплинні зіткнення тіл - грудей, обличчя або стегна майстрині "випадково" притискаються до найбільш ерогенних зон чоловіка. З наступним наростанням темпу масажних процедур чарівна фея торкається кожного сегменту розпаленої ділянки тіла, і, звичайно ж, не залишає поза увагою головний орган чоловічої гордості.

Почуття чоловіка просто невимовні: тут і найпотужніша сила збудження, і повна релаксація, і неймовірний екстаз, і почуття легкої ейфорії, і навіть можливість максимально наблизитися до інтимних ділянок тіла своєї повелительки. Чоловік, що відчув незабутній і потужний оргазм, відчув солодку насолоду, ласкаву умиротвореність, і шквал різноманітних емоцій, вже ніколи не зможе, забути свою досвідчену фею, і повертатиметься до неї знову і знову в її пристрасні обійми.

Боді масаж для жінок у найкращому салоні Києва «Віп Масаж» здійснюється також представницею прекрасної статі, і має дуже яскраве емоційне забарвлення. Напрошується резонне питання: чи зможе одна жінка почути іншу? Це відбувається в тому випадку, якщо у дівчини-масажистки є навички та практичний досвід не лише у проведенні масажу, а й психологічні тонкощі жіночого організму, тоді сеанс перетворюється на божественний ритуал – поєднання чарівного збудження та прекрасного релаксу.

Як і у випадку з чоловіком, жіноче тіло також піддається ґрунтовному розігріву в області спини та кінчиків пальців. Однак перед богинею масажу в цьому випадку виступає жінка, а отже, і реакція на розтирання, на дражливе погладжування і вібрацію, що пульсує, буде іскрометною і феєричною в порівнянні з почуттями чоловіка. Жіночий організм практично весь складається із суцільних ерогенних зон. Ділянки, що найбільше відгукуються - це стегна, ікри, шия, сідниці і кінчики пальців, а також область всього хребта. Коли збудження леді, що масажується, досягає апогею, то уважна чарівниця допомагає гості перевернутися на спину. Потім відбувається щось інтимне та пікантно-чарівне…

Еротичний масаж у салоні «Віп Масаж» – це неповторний шедевр, який кожна справжня леді обов'язково має відчути на власному тілі.